התחברות
דוא"ל:
סיסמא:
זכור אותי
אביזרים לאייפון
אביזרים לבלקברי 9700
אביזרים לאייפד
אביזרים לגלקסי
הזמנה סיטונאית

אביזרים לאייפון - חובה לכל אייפונר

אביזרים לאייפון הולכים והופכים יותר ויותר מרכז העיניינים ופחות האייפון עצמו. אילו מוצרים חובה לרכוש עם האייפון?


אם רכשתם מכשיר אייפון אתם בוודאי משלמים המון כסף בין אם זה תשלום חודשי גבוה על המכשיר או אם אתם רוכשים אפליקציות ומשחקים כאלה ואחרים או כאשר הינכם רוכשים אביזרים לאייפון על מנת לקשט את המכשיר או להגן עליו.

למרות כל זאת יש מספר אביזרים לאייפון שהינכם חייבים לרכוש עם רכישת מכשיר האייפון שלכם, כן זו הוצאה נוספת אך זה יחסוך לכם הרבה כסף בעתיד... בוודאות.

האביזר הראשון לאייפון שיש לרכוש הוא ללא ספק מגן מסך לאייפון - מדובר במדבקה מיוחדת המותאמת בדיוק למסך האייפון, המדבקה ניתנת להדבקה בקלות ואם אתם לא יצירתיים מספיק יש המון מקומות בהם תמורת סכום סימלי ידביקו לכם את המדבקה.

המדבקה בנויה ממספר שכבות המונעות שריטות, טביעות אצבעות, הצטברות אבק ומכות קלות על מסך המכשיר.

בנושא הזה חשוב לא להתפשר על איכות אלה ללכת על הטופ, לקנות את המכשיר מחנות אמינה שאולי אפילו ידביקו לכם את המדבקה ללא בועות.

האביזר הבא שיש לרכוש מיד עם קניית האייפון הוא כיסוי לאייפון, כיסוי לאייפון חשוב ביותר ואף חובה לאייפון שלכם שהרי כולו בנוי מזכוכית והוא מכשיר שביר ועדין ביותר.

יש מספר סוגי כיסויים לאייפון הזולים מבינהם הם כיסוי הסיליקון, לעומת יש כיסויים רבים מחברות שהם מותגים כמו JisonCase, casemate, otter וכו'... שהם עולים יותר אך גם הרבה יותר איכותיים ועמידים.

עם התפתחות עולם האייפון בפרט ואפל בכלל מגיעים יותר ויותר אביזרים המשמשים אותנו בכדי להעצים את חוויית השימוש במכשירים. דוגמא קלאסית לכך הם כלל תחנות העגינה הכוללות בתוכם רמקולים, שלט מטען שעון מעורר וכו'...
מוצרים נוספים

עמוד הבית אביזרים לאייפון אביזרים לבלקברי אביזרים לאייפד
אביזרים לאייפון מגן מסך כיסויים לאייפון 3Gs כיסויים לאייפון 4
צור קשר תקנון האתר קנייה מאובטחת אייפון
אייפון בלוג אתרים שותפים אביזרים לאייפון 5 כיסוי לאייפון
כיסוי לאייפון תיקון אייפד כיסויים לגלקסי 3 אביזרים לאייפון
בניית אתרים